Леттерінг - новий популярний тренд в дизайні інтер'єру

Трендовий тип інтер'єру-це леттерінг. Його особливості та унікальні риси дозволяють створити інтер'єр, який буде позитивно впливати на настрій і сприяти комфортному проведенню часу.

Створення унікального інтер'єру-це те, з чим варто попрацювати

Леттеринг стиль

В оформленні загального образу приміщення потрібно приділити увагу кожному аспекту створюваного інтер'єру. Стіни, їх колір, поверхня і розмальовка, меблі, загальні предмети, тип стелі, освітлення і т.д. Одним із стилів, які зараз в тренді, є леттерінг. Для даного стилю характерні світлі тони, використання меблів з натурального дерева, але головна його ознака - це арт-розмальовка стін різноманітними фразами, висловлюваннями. Щоб підкреслити створені арт-написи, потрібно створити відповідне освітлення.

Для даного оформлення варто вибрати бра, купити які можна в нашому інтернет магазині. Використання правильних і якісних світильників додасть створеному інтер'єру нових, незвичайних рис. Настінні бра є гідними освітлювальними приладами, так як володіють великою кількістю позитивних якостей.

Стаття по темі: Світлові рішення для житлового простору. Корисні поради

Таке оформлення, як леттерінг, з'явилося досить давно, але використовувалося в основному в громадських місцях. Завдяки тому, що даний стиль створює особливу атмосферу, його останнім часом стали більше використовувати для оформлення житлових приміщень.

деякі подробиці і тонкощі леттерінга

Леттеринг в інтер'єрі

Кожен хоче зробити свій будинок самим затишним і красивим. Для того, щоб він таким був, варто докласти трохи знань і праці в оформлення інтер'єру. Одним з найприємніших і атмосферних оформлень є леттерінг. Основні його пункти-це:

· Каліграфічні написи на стінах, стелі;

· Переважно світлі тони;

· Велика кількість натурального дерева (підлога, меблі, стіни);

· Світлова акцентуація.

Написання на стінах або стелі різноманітних слів, фраз, висловлювань - це візитна картка даного стилю. Такий підхід дозволяє дати волю своїй фантазії і створити саме те, що ви хочете бачити в своєму будинку. Використання великої кількості світлих кольорів позитивно впливає на загальний інтер'єр.

Натуральні меблі або підлога також вносять в оформлення кімнати особливі риси, нехарактерні для інших стилів. Для світлового оформлення можна купити люстру світлодіодну або світлодіодні світильники. Світильник такого типу відмінно підходить для створення світлових акцентів, які є дуже доречними.