Колекція люстр Nowodvorski Spider

Індивідуальність цінується завжди і скрізь, включаючи оформлення інтер'єру. Навіть в лаконічному стилі повинні бути присутніми якісь декоративні елементи. І найчастіше це люстра, яка своїм зовнішнім виглядом здатна вплинути на перетворення всієї кімнати і задати певний настрій. Розбурхують уяву своєю незвичністю і шиком, люстри Nowodvorski серії Spider відмінно доповнюють користується останнім часом величезною популярністю індустріальний стиль. Люстри колекції павук є одними з найпопулярніших моделей в асортименті виробника Nowodvorski. Такі моделі застосовуються в різних стилях інтер'єру квартири, але найбільше підходять для стилю лофт.

купити Nowodvorski Spider

Особливості колекції Spider

Назву Spider колекція люстр отримала завдяки своєму оригінальному зовнішньому вигляду. З центру підстави виходять численні ніжки на кінці з лампочками, найменша кількість починається від 1 штуки, а найбільше може досягати 7, зазвичай зупиняють свій вибір на варіанті з 7 лампами.

Різновиди люстр в стилі павук

1. Перший тип має гнучкий каркас і посилені ніжки-дроти, при цьому ніжки комплектуються незалежними мініатюрними кріпленнями.

2. Другий тип має жорсткий Центральний каркас і тверді ніжки з ріжками, при цьому ріжки легко змінюють положення за рахунок декількох зчленувань.

Стаття по темі: Як організувати освітлення в будинку: правила світлодизайну

Люстра Nowodvorski Spider в інтер'єрі

Дизайн люстр в колекції Spider

Люстри Nowodvorski колекції Spider виконуються мінімалістично, тобто не додаються ніякі зайві прикраси і декоративність. Матеріалом для виготовлення люстр служить метал, текстиль і пластик. Це богемні світильники для творчих людей, які люблять експериментувати, а також унікальні речі. Незважаючи на незначні відмінності, кожна люстра Nowodvorski в стилі Spider в будь-яку мить може змінитися в залежності від необхідності. Корегуйте поворот ламп і довжину проводу, міняйте розташування власників, створюючи чудові стельові і настінні світлові композиції. Індустріальний стиль настільки різнобічний, що для його виконання не вдасться обійтися простими елементами інтер'єру. Щонайменше вони можуть бути якщо не ексклюзивними, то нетривіальними і стильними. Купити Nowodvorski люстру, яка відмінно впишеться в квартиру подібного стилю і стане чудовим елементом, який добре виглядає і до того ж висвітлює велику площу приміщення. Завдяки нашим рекомендаціям ви зможете купити люстру недорого в нашому каталозі.

І на останок

Завдяки нестандартному рішенню розміщення дротів з лампочками на зручній для Вас висоті і можливістю регулювання проводу (фішка такого типу люстр), світловий потік стане рівномірно поширюватися по всій кімнаті. Ознайомтеся з товарами з серії Spider: Nowodvorski SPIDER 6935, Nowodvorski SPIDER 6792, Nowodvorski SPIDER 6936, Nowodvorski SPIDER 6937, Nowodvorski SPIDER 6938, Nowodvorski SPIDER 6792, Nowodvorski SPIDER 6793, Nowodvorski SPIDER 9745, Nowodvorski SPIDER 6794, Nowodvorski Spider 6791, Nowodvorski Spider 6744, Nowodvorski Spider 6788, Nowodvorski Spider 6790, Nowodvorski Spider 6786, Nowodvorski Spider 6787, Nowodvorski Spider 6785, Nowodvorski Spider 9743.