Як обрати лампочку

Купити лампочку світлодіодну

На перший погляд це питання здається простим і банальним, втім в останні кілька років індустрія і асортимент лампочок сильно змінилася, внаслідок чого тема, яка визначає вибір максимально правильного типу джерела світла для офісу, будинку, квартири або господарських будівель досить актуальна. Ми спробуємо викласти плюси і мінуси інноваційних технологій, дамо рекомендації та поради, але вирішувати, яку саме купити свілодіодну лампочку - звичайно вам.

Залежно від виду освітлювального приладу, лампочки повинні підбиратися за певним типом цоколя.

У побуті найчастіше використовуються два різновиди патронів:

- різьбовий;

- штирьковий.

Лампочки світлодіодні

Найпопулярніший різьбовій цоколь називається Е27 (де 27 - це діаметр різьби). Ми успадкували його від Т.А. Едісона і все ще успішно використовуємо. Міньйон також досить популярний, його технічна назва Е14. Цоколі Е27, Е14 - різьбові, в основному розраховані на застосування в мережах змінного струму – 220V, чого не скажеш про великі лінійки штирькових патронів G, в яких цифра після букви G означає відстань між штирями в міліметрах.

Залежно від виду арматури освітлювального приладу, лампочки можуть живитися напругою 220 або 12V. Будьте пильні при купівлі, лампочки розраховані на 220V, в низьковольтному світильнику не працюватимуть, а 12-вольта лампочка в мережі 220V відразу перегорить, при цьому може навіть прозвучати характерний хлопок. Слід врахувати, що при несприятливому збігу обставин з'являється небезпека загоряння.