Багатий і різноманітний світ світильників компанії Eglo

Купити люстру

Австрійська фірма Eglo створює креативні моделі світильників, грунтуючись на традиціях і культурі різних країн. У наш час компанія стала лідером на світовому ринку по виготовленню і продажу світильників, за статистикою в 2015 р було продано більше 17 мільйонів світлотехніки в 130 країнах усього світу.

Команда дизайнерів Eglo працює на всіх континентах, при створенні моделей світлових приладів, головне представництво отримує нові проекти та ідеї для нових моделей, адже в кожній країні існують свої переваги. Eglo дуже любить своїх споживачів і намагається повністю задовольнити потреби клієнта.

Якість продукції

До якості і надійності, компанія Eglo пред'являє дуже високі вимоги. Розробка люстри, бра, торшери або настільної лампи проходить детальний моніторинг, від ідеї моделі на всіх етапах дизайнерської опрацювання до запуску в виробництво. Eglo пильно підбирає своїх постачальників матеріалів і проводить строгий контроль якості - все це, дає гарантію високоякісної продукції. Австрійська компанія надає значиме увагу екологічності та захисту навколишнього середовища. Упаковка виробів складається тільки з чистих еко матеріалів, які піддаються повторній переробці, а також, утилізації.

Асортимент компанії Eglo

Люстри Eglo в інтер'єрі

Основними виробами фірми Eglo є люстри і бра, торшери, стельові світильники, точкові, а також унікальні світильники для експлуатації на вулиці. Асортимент світильників на стільки різноманітний, що ви без проблем зможете висвітлити весь будинок від ванної кімнати до ілюмінаційного оформлення вашого прибудинкової ділянки. Світильники Eglo виконані в основному в класичному стилі або модерн. Колекції світлових приладів Eglo включають в себе всі види світильників, що дає в можливість оформити інтер'єр в одному стилі, і при цьому виділити зони додатковим освітленням.

У каталозі представлені люстри, бра з кришталевими підвісками, які внесуть романтичний настрій в вітальню або їдальню, для любителів модерну, буде цікава колекція з елементами химерно вигнутими профілями. Також, в асортименті представлена ​​дитяча колекція світильників. Світлотехніка для дитячої кімнати Eglo зроблять кімнату дитини яскравою і радісною.

Яку б модель світильника австрійської торгової марки не вибрали, Ви придбаєте естетичний, елегантний і функціональний продукт.