Продукція Jazzway, що застосовується для освітлення в промислових і побутових приміщеннях

продукція Jazzway

Компанія Jazzway пропонує широкий вибір джерел світла, приладів для освітлення та різного виду освітлення. JazzWay дозволяє економно витрачати кошти при покупці всіх видів джерел будь-якої потужності, в тому числі і енергозберігаючих ламп (люмінесцентних і світлодіодних), приладів для освітлення від прожекторів до світлодіодних точкових світильників.

Джерела світла

Фірма JazzWay в основному спеціалізується на виготовленні різних видів ламп, але у виграші залишаються все ж світлодіодні, так як вони характерні економічністю і тривалим терміном служби. Лампи Jazzway включають всі види розсіювачів і цоколів, серед яких є і дімміруемие. Продукція джерел світла Jazzway розформована на серії (супер, економ і комбі), які мають відмінні характеристики.

Світильники та підсвічування JazzWay

На ринку світлотехніки представлений великий вибір пропозицій і не завжди знаєш, що краще купити, при цьому хочеться, щоб товар був якісний і недорогий. Компанія JazzWay допоможе зробити оптимальний вибір. Торгова марка JazzWay має в своєму асортименті світильники для зовнішнього і внутрішнього застосування, вироби виготовлені якісно і зі смаком. У колекції світильників можна підібрати і гірлянди JazzWay для оформлення фасадів будівель і приміщень в період свят.

Стаття по темі: Такі різні сучасні світлодіодні світильники

Прожектори JazzWay мають кілька видів корпусів, які відрізняються формою, кольором і характеристиками. Прожектори застосовуються для освітлення дворів, вулиць, стоянок, а також для підсвічування архітектурних об'єктів.

Jazzway світильники

В інтернет магазині Svetolux представлені різні гірлянди JazzWay для прикраси, гірлянди сітки і завіси для зовнішнього використання JazzWay, які стануть прикрасою кафе або вітрини магазину на кожен день, а також гірлянди різнокольорові внутрішні та ін.

Комплектація для світлотехніки

Компанія JazzWay популярна своїм асортиментом комплектуючих для світлотехніки. Основні види товарів, це подовжувачі і розгалужувачі, Зарядні пристрої і блоки, Елементи живлення, адаптери.

Дізнатися більш детальну інформацію, і ознайомиться з даною продукцією ближче, а також дізнатися ціни і наявність вуличних ліхтарів на складі ви можете за телефоном вказаним на сайті «Світлолюкс». Якщо ви не знайшли необхідну продукцію виробництва JazzWay, наші менеджери проконсультують і запропонують аналог продукції, яка буде якісна і надійна.

Ми дорожимо своїми клієнтами і завжди йдемо назустріч!