Багата колекція світильників виробництва Lirio

Колекція світильників Lirio

Світильники виробництва Lirio – це унікальний дизайн і високоякісні матеріали. Любителі сучасного стилю будуть в захопленні від представлених моделей. Дизайнери Lirio створюють дивовижні люстри, настінні бра і торшери. Деякі моделі представлені як колекцією "преміум", так як вони незвичайної геометричної форми і мають своєрідне самовираження.

Характеристика продукції Lirio

Всім світильників виробництва Lirio характерні чіткі геометричні форми, матова колірна гамма, що, в поєднанні з останніми трендами робить унікальну обстановку в приміщенні, підкреслюючи деталі інтер'єру.

Світлотехніка торгової марки Lirio трохи провокаційна і безкомпромісна, що дозволяє створити таке освітлення, яке буде грати з тінями і тонами. Серед моделей присутня лінія Lirio "Молекулярна формула", яка створена з білих сфер з'єднаних між собою, освітлення таких світильників дуже м'яке і сяюче.

Стаття по темі: ЛЮСТРИ В СТИЛІ КАНТРІ. ДОМАШНІЙ ЗАТИШОК, ЯК НА ДИКОМУ ЗАХОДІ!

Lirio освітлювальні прилади

Торшери і настільні лампи Lirio мають жорстку опору, а тканинний абажур має циліндричну форму. Чіткі лінії світильників символізують стійкість і впевненість, що дозволяє відчувати себе рішуче і переможно.

У невеликих приміщеннях, де не доречні люстри значних розмірів, прекрасно впишуться споти Lirio, вони стануть повітряною частиною інтер'єру, завдяки своєму зовнішньому вигляду, споти зроблять дизайн приміщення стриманим і оригінальним.

однією з нових розробок компанії Lirio стали світильники на led лампах, які допоможуть оформити інтер'єр будь-якого приміщення, творчо граючи зі світлом і тінню. Led світильники Lirio виконані у вигляді дуги з металевим відливом або прямокутника зі світлодіодами. Світлові прилади оснащені регулятором яскравості світла (диммером) і дозволяють економити електроенергію до 80%.

Вся продукція бельгійської торгової марки Lirio виготовлена з високоякісних матеріалів і за новітніми технологіями. Завдяки підвищеному контролю якості продукції, світильники Lirio прослужать вам довгі роки. Світильники надійні, практичні і функціональні, і плюс до всього, створять ефектний інтер'єр своїм незвичайним дизайном.

В асортименті нашого інтернет магазину Svetolux, представлений широкий вибір світильників виробництва Lirio, стильні та вишукані підвісні люстри, настінний бра, настільні лампи вразять своєю екстравагантністю.

Додаткову інформацію Ви можете отримати у наших консультантів за вказаним телефоном на сайті в розділі "Контакти".