Архітектурно-Ландшафтне освітлення світильниками Lutec

освітлення світильниками Lutec

Зовнішнє освітлення будівель, парків та інших архітектурних об'єктів, також важливо, як і внутрішнє. Вуличні світильники призначені не тільки для виконання декоративної функції, але і для забезпечення безпеки і зручності життя людини в темний час доби. Світильники для підсвічування Lutec для сходів, вхідних дверей або тераси зроблять будівлю цікавою і привабливою, а головне функціональною.

Ринок України переповнений освітлювальною технікою для зовнішнього освітлення. Німецька компанія Lutec пропонує вам енергоекономічні світильники для вуличного освітлення з відмінною передачею кольору, підвищеним ступенем захисту від запиленості і вологості, і корпусом, виготовленим з якісного матеріалу зі стійким покриттям. Зупинивши свій вибір на продукції Lutec, ви буде дуже задоволені. Світильники Lutec-це чудовий спосіб висловити свою індивідуальність.

Архітектурне освітлення від Lutec

Вибрати і купити вуличний фонарь, щоб облаштувати екстер'єр і приємну прибудинкову обстановку зовсім нескладно. Дизайнери Lutec плідно попрацювали і створили велику кількість різноманітних світильників, які розділені на групи за своїм призначенням.

Стаття по темі: Садово-паркове освітлення від ULTRALIGHT

Для освітлення тротуарів, парків, фасадних ділянок ресторанів, кафе варто звернути увагу на світильники циліндричні або з кулястим плафоном, а щоб надати більш сучасний вигляд і ефект, можна встановити світильники з прозорими кільцями. Дуже ефективні в освітленні архітектурних об'єктів прожектори Lutec або Вуличні стовпчики в стилі хай-тек.

Lutec вуличний світильник

Дуже важливе місцево займає сад заміських будинків, якщо ви вирішили висвітлити присадибну ділянку, то тут варто звернути увагу на стиль виконання світильника і його конфігурацію.

Lutec має великий вибір настінних вуличних світильників, які мають оригінальний сучасний дизайн з якісним світлодіодним освітленням.

Також, на сьогодні популярні світильники відбитого освітлення Lutec, особливістю є те, що освітлення світильника направлено вниз. Такі світильники для саду і парку дозволяють рівномірно розподілити освітлення на великій території.

Інтернет магазин "Світлолюкс" пропонує якісні вуличні світильники від німецького виробника Lutec. Торгова марка Lutec дозволить реалізувати ваші мрії і фантазії, наповнюючи екстер'єр прибудинкової ділянки красою і комфортом.