Компанія Maxus-лідер ринку енергозберігаючих джерел світла

компанія Maxus

Вибираючи джерела світла, ми особливу увагу звертаємо на потужність, термін служби, ефективність і економність, так як тарифи на електроенергію постійно зростають. Енергозберігаючі лампи повсюдно стали ефективною заміною лампочкам розжарювання.

Maxus реалізують тільки ефективні джерела світла. На ринку України Представництво Maxus вже багато років, за статистикою, кожна третя лампочка виробництва Maxus. Світлодіодні точкові світильники Maxus дозволять зменшити електроспоживання в рази і будуть служити вам довгі роки. Компанія Maxus надає гарантію на свій продукт до 3-х років.

Галогенові лампочки Maxus

Термін роботи галогенової лампочки Maxus близько 3000 годин, лампи подвійно ефективніше ламп розжарювання і використовуються в галогенових світильниках. Галогенові джерела світла Maxus компактні і створюють спрямований потік світла. Передача кольору досить високої якості, єдиним недоліком є сильне нагрівання лампи, тому при установці, слід врахувати матеріал, з якого виготовлений сам світильник.

Люмінесцентні лампи Maxus

Економним варіантом і найпоширенішим є люмінесцентні енергозберігаючі лампи денного світла. Термін експлуатації становить 8000 годин, а споживання електроенергії менше на 70-75 %. Перевагою лампи люмінесцентної Maxus є і її доступна ціна. Хоча лампи називають джерелами денного світла, вони мають три різних відтінку: з теплим білим світлом, як у лампи розжарювання (2700-3300к), лампи з освітленням, що дають практично природний денне світло (4200-5400к), лампи з холодним блакитним відтінком (6000-6500К).

Стаття по темі: Вибираємо світлодіодну лампочку для дому та офісу правильно

Maxus світильник

Світлодіодні led лампи

Лампи led найдорожчі джерела світла,але при цьому, найекономніші, з терміном служби понад 60 тис. годин. Порівняти світлодіодні лампи з лампами розжарювання дуже легко, led лампі Maxus з потужністю 4 вата відповідає лампа розжарювання 40 ват. Діапазон світла світлодіодної led лампочки Maxus дуже широкий, від білого до пурпурного.

У нашому інтернет магазині "Світлолюкс" представлений широкий вибір джерел світла Maxus різної потужності і з необхідним цоколем Е27, Е14, MR16, Т8. Купити світлодіодні лампочки Maxus які пройшли сертифікацію і відповідають європейським стандартам. Джерела світла Maxus безпечні і виготовляються з якісних матеріалів. Широкий вибір продукції Maxus на сайті Svetolux дозволить втілити в життя самі неординарні світлові рішення.