Philips-більше 120 років на ринку світлотехніки

Philips лідер в світлотехніці

Philips є однією з лідируючих фірм у світі з виробництва освітлювальної техніки. Компанія була піонером у відкритті ключових рішень у висвітленні протягом останніх років. Освітлювальні прилади Philips зробить освітлення не тільки функціональним, але і внесе в будинок приємну комфортну обстановку.

Philips охоплює великий діапазон світлових рішень, основні з них:

– світильники для дому;

- освітлення автомобіля;

– спеціалізоване освітлення;

– світлодіодне освітлення;

- джерела світла, Електроніка.

Стаття по темі: Освітлення в дитячій кімнаті. Як вибрати люстру дитячу?

Світлодіодні світильники Philips

Особливу увагу слід приділити світлодіодним джерелам світла, давно доведено, що освітлення впливає на здоров'я і психіку людини, світлодіодне освітлення на сьогодні є найбезпечнішим і здоровим. Спектр випромінювання дуже приємний і сприяє розслабленню очей. Саме фірма Philips стала впроваджувати світлодіодні інноваційні технології. Philips є виробником енергозберігаючих ламп і вирішує проблеми з економією ресурсів енергоспоживання, і цим же скорочує викиди шкідливих речовин в навколишнє середовище. Philips вирішить питання з освітленням автодоріг, виробничих площ, офісів, будинків і квартир.

Домашнє освітлення Філіпс

Philips лампа

Успіхом компанії є робота на споживача. Philips створює освітлення, яке забезпечує комфортні умови для життя людини. Світильники Philips відрізняються унікальним стилем, моделі освітлювальної техніки дозволяють створити оригінальний дизайн, серед варіантів можна підібрати монохромні моделі, які виділяються серед інших своєю формою. У каталозі інтернет магазину Svetolux ви знайдете масу цікавих моделей бра, недорогі люстри, торшери. Також на сайті представлені світильники для вуличного освітлення, підсвічування та інша комплектація виробництва Philips.

Освітлення Philips сприяє затишку і комфорту, ефективності та безпеки споживачів. Прикрашаючи інтер'єр приміщення або фасади будівель, світильники підкреслюють особливості простору. Philips спростить Вашу роботу, і забезпечить якісне освітлення в необхідний для Вас час.

Інтернет магазин «Світлолюкс» має досвід з підбору світлотехніки, ви можете бути впевнені в тому, що ми із задоволенням допоможемо підібрати необхідну продукцію Philips з докладною консультацією і вирішити питання з ідеальним освітленням для вас.