Люстри, світильники, бра від чеської компанії Preciosa

чеська компанія Preciosa

Компанія Preciosa знаходиться в м.Кам'яницький Шенов, де і виробляє кришталеві люстри і світильники з підвісками. Крім приладів для освітлення, Preciosa є виробником біжутерії та ювелірних каменів. Шліфування та огранювання проводиться, згідно новітніх технологій, що дозволяє поліпшити якість кришталю і підкреслити його пишність. Крім стандартного асортименту світильників, Preciosa виготовляє під замовлення шикарні світлодіодні люстри для елітних закладів, театрів, готелів, урочистих залів, що виводить організацію на більш високий рівень.

Настінні світильники бра, люстри з підвісками Preciosa підійдуть для прикраси заміського будинку або квартири, адже ці шикарні вироби підкреслять дизайн інтер'єру.

Колекції світильників Preciosa

Люстри чеські Preciosa з колекції Діамант виготовлені за останніми технологіями обробки кришталю. Люстри, прикрашені такими виробами сяють як діаманти, яскраві промені світла заломлюється через грані кришталю і створює ефект веселки. Колекція Preciosa Діамант включає світильники стельові, люстри свічки, настільні лампи і бра. Preciosa Діамант внесуть гру Райдужного світла і підкреслять багатство інтер'єру.

Стаття по темі: Класичні люстри: всерйоз і надовго. Як купити якісну люстру

Preciosa люстри на виставці

Як відомо, люстри, світильники Preciosa прикрашали палац короля Людовика 15, а в 1746 р Preciosa виготовила кришталеву люстру для палацу імператриці Австрії Марії Терезії. Тоді і з'явилася серія люстр під її найменуванням. Люстри характерні позолоченими або покритими сріблом плоскими ріжками, з двох сторін ріжки покриті кришталевими обідками, що повторюють вигини. Такі люстри Preciosa дійсно створять обстановку королівських покоїв.

Серед колекцій Preciosa існує і Чеська класика, люстри виготовлені з чеського кришталю, історія якого йде в шістнадцяте століття. Дана колекція відрізняється дутою огранюванням скла. Іноді, щоб підкреслити перевагу вироби, кришталь прикрашають розписом. Кришталеві підвіски мають різні форми і параметри. Люстри являють собою саму досконалість і чарують своїм блиском кожного.

Вишукана колекція настільних світильників Preciosa поєднує в собі ексклюзивне скло, метал та інші благородні матеріали. Купити настільну лампу недорого Preciosa які виглядають дуже багато і вишукано, вони підійдуть для будь-якого стилю приміщення від класики до модерну.

Інтернет магазин "Світлолюкс" в Києві представляє найбільш вишукані моделі Чеських люстр Preciosa.