Rabalux - Угорський монстр на ринку світлотехніки

Rabalux Угорський монстр на ринку світлотехніки

Компанія Rabalux – це надійність, практичність, стабільність, співвідношення якість-ціна, і без сумнівів модні сучасні тенденції. В асортименті компанії ви знайдете світильники для внутрішнього і зовнішнього застосування, джерел світла, як енергозберігаючих, так і традиційних. Головний офіс Rabalux знаходиться в центрі Угорщини в прекрасному місті Дьєр. Фахівці компанії Rabalux працюють на покупця, вони зробили все щоб споживач був задоволений функціональністю і ефективністю роботи продукції.

Rabalux фахівець у виготовленні світильників внутрішнього освітлення. Ви можете вибрати цікаві вишукані моделі і зробити інтер'єр ще більш привабливим. У колекції Rabalux ви знайдете люстри, бра, торшери в будь-якому стильовому виконанні. Особливу популярність мають стельові люстри для кухні, вітальні. Серед моделей можна купити люстру тіффані стельові Rabalux, які представляють собою унікальні вироби, вони виготовлені з особливим тонким смаком, виглядають дуже витончено і просто неповторно. Ряд світильників включає енергозберігаючі лампочки.

Стаття по темі: Такі різні люстри барабани. ЯК ВИБРАТИ І КУПИТИ ПІДХОДЯЩУ?

В асортименті Rabalux існує лінійка вуличних світильників на сонячних батареях, що дозволяє економити електроспоживання.

Особливості продукції Rabalux

Rabalux світильники Тіффані

Унікальність виробів Rabalux полягає у використанні безпечних і створюють комфорт в інтер'єрі матеріалів: дерева, кришталю, кераміки, Текстилю, металу та ін. Без сумніву, ви можете довіритися продукції Rabalux, вся продукція відповідає стандарту якості РЄ.

На сайті інтернет магазину Svetolux ви можете замовити необхідну продукцію виробництва Rabalux, керуючись наданим описом товару. Щоб полегшити вибір і підібрати відповідний світильник вам необхідно звернути увагу на основні параметри виробу.

Магазин "Світлолюкс" працює з торговою маркою Rabalux і забезпечує споживачів сучасними і класичними моделями люстр, настінних світильників, торшерів, настільних ламп, джерел світла для будь-якого інтер'єру. Асортимент товарів розміщений в каталозі так, щоб було максимально зручно підібрати недорогі люстри або класичні світильники, світлодіодну настільну лампу.

Купуючи продукцію Rabalux, ви не будете розчаровані, ми гарантуємо вам це!

Доставка продукції діє по всій Україні, телефонуйте і замовляйте!