Viokef-світильники з країни богів

Viokef світильники з країни богів

На українському ринку освітлювальна техніка Viokef представлена в широкому спектрі, продукція різноманітна за призначенням, стильовому напрямку, зовнішньому виконанню і ціновому діапазону. Це різні сучасні і Класичні світильники, призначені для оформлення домашнього інтер'єру, готельних комплексів, екстер'єру, інших побутових і комерційних об'єктів. Чудові вироби Viokef зможуть елегантно прикрасити будь-який об'єкт і при цьому виділити необхідні елементи своїм якісним і затишним освітленням.

Особливості продукції

Завдяки багаторічному досвіду компанії, виробничій потужності та сучасному обладнанню, Viokef створила продукцію високої якості та рівня. Вироби проходять суворий контроль виготовлення, світильники в повній мірі відповідають всім вимогам споживачів.

Стаття по темі: Як вибрати бра для створення гармонії в інтер'єрі?

Viokef освітлювальний прилад

Особливістю освітлювальних приладів Viokef є декоративне скло, яке виготовляється самою фабрикою. Якість скла забезпечує ретельний контроль на всіх етапах виробництва, скло проходить контроль на колір, міцність, стійкість до перепадів температур. Самі світильники Viokef ексклюзивні і індивідуальні, багато моделей виробів декорують вручну. Люстри, бра, торшери, вуличні ліхтарі Viokef допоможуть розставити неповторні акценти. Плафони світильників можуть бути прозорими і матовими, і на цьому дизайнери не обмежують вибір. Абажури тонують в різні відтінки: медові, бірюзові, молочні. Незвичайно виглядатимуть світильники в спальній кімнаті з плафонами ніжного бурштинового відтінку або пурпурного, а для вітальні буде доречна люстра з плафоном червоного кольору. Серед асортименту можна купити торшер або бра Viokef з яскравим плафоном, і навіть кислотним, такі колірні відтінки як лайм, бордо, аквамарин, малина, допоможуть створити акценти в сучасному інтер'єрі (лофт, хай-тек, техно).

Різноманітність виконання світильників, якість моделей і доступна ціна на вироби Viokef забезпечують фабриці величезний попит на продукцію у всій Європі. На рахунку Viokef безліч перемог в тендерах на забезпечення офісних і готельних комплексів.

Світильники Viokef без проблем можна купити в нашому інтернет магазині Svetolux. У нас представлений широкий вибір продукції Viokef як для побутового, так і для офісного використання (фото, ціна світильники Viokef див.в каталозі). Неповторні світильники Viokef з доставкою по всій Україні!