Безтіньові світильники від виробника Viola

Безтіньові світильники Viola

Практично, всі види діяльності вимагають високого рівня освітленості, особливо це стосується роботи з ювелірними виробами, виробництво дрібних механізмів, пайка і монтаж електронних плат. Особливе значення освітлення має в медицині, проведення безлічі маніпуляцій, вимагають значного зорового навантаження. Підприємство Viola є якісним виробником світильників робочої зони. З 1995 р.українська фірма Viola стала дуже популярною серед споживачів. За час своєї роботи, фірма придбала тисячі клієнтів серед стоматологічних клінік, медичних центрів, лікарень, поліклінік, косметичних салонів. Viola - це надійний і респектабельний виробник освітлювальної техніки.

Виробничі потужності компанії

Незважаючи на економічну ситуацію, що склалася в країні, українська компанія Viola продовжує розширювати своє виробництво і можливості. Компанія складається з 4-х дочірніх підприємств і 6-ти філій в різних містах нашої країни, що мають, як торгові, так і складські приміщення. Центральний офіс торгового бренду знаходиться в м.Полтава. Дуже продуктивні і довгострокові відносини склалися і з зарубіжними країнами.

Стаття по темі: Сучасні світлодіодні прожектори-економія і надійність надовго

Безтіньові світильники Viola

Viola світильник в стоматології

Дуже важливими якостями світильників Viola є передача кольору, ефект безтіньового денного освітлення, яскравість і мінімальний нагрів. Стельові Безтіньові світильники Viola - це справжні помічники медичних установ. Світильники мають масу переваг-це надійна фіксація світильника, стійкість, Висока якість освітлення робочого поля, незначне тепловиділення. Світлодіодна люстра і світильники максимально забезпечують безтіньовий ефект, що спрощує роботу робочого персоналу.

Освітлювальні прилади Viola можуть бути укомплектовані дистанційним управлінням, камерою, що є не менш важливою функцією при роботі.

Пропозиції інтернет магазину Svetolux

На сайті інтернет магазину "Світлолюкс" в Києві ви можете недорого купити безтіньовий світильник Viola. У нас представлений гідний асортимент моделей світильників робочої зони вітчизняного виробника, які стануть для Вас чудовим помічників в роботі. Придбати продукцію у нас дуже легко, достатньо вибрати відповідну модель і зробити замовлення онлайн. Доставку товару виробляємо в усі регіони України, швидко, якісно і своєчасно!