Світильники для кухні. Як купити люстри Кухонні?

Кухня є сімейним вогнищем, адже найчастіше тепле спілкування за чаєм проходить в цій кімнаті і спокій огортає кожну людину, тому, освітлення на кухні вимагає особливої уваги. Світло має бути комфортним і м'яким, щоб людина могла відчути затишок і захищеність, особливо це стосується жіночої статі, адже саме жінки більшу частину свого часу проводять на кухні.

Люстра кухонна

Різноманітність люстр для кухні

Дивлячись на останні тенденції моди, враховуючи різноманітний смак кожного споживача, дизайнери-проектувальники створили безліч моделей люстр для кухні. Особливо симпатично виглядають Люстри підвіси для кухні розміщені над обіднім столом або над барною стійкою, при цьому, ви можете встановити кілька маленьких люстр на довгому підвісі. Існують моделі світильників, які включає кілька плафонів на одному каркасі з різною довжиною шнура-підвісу, таким чином, ми отримуємо розсіяне і сфокусоване освітлення.

Для тих, хто віддає перевагу стельові світильники, створені плоскі світлодіодні люстри, які виглядають на стелі акуратно, не займають багато місця і візуально піднімають стелю. Такі люстри можуть бути виготовлені з металу або кераміки, дерева або пластику з елементами скла або кришталю.

Варто врахувати, що на кухні в робочій зоні необхідно встановлювати додаткове точкове освітлення, це можуть бути точкові світильники або бра. При такому забезпеченні освітлення, ви значно полегшите собі роботу на кухні.

люстри Кухонні в інтер'єрі

Вибір і покупка кухонного світильника

Приступаючи до вибору люстри, виникає питання: чим керуватися при покупці, що важливіше, освітлення або стиль інтер'єру? З одного боку, світильники в стилі модерн зобов'язані поєднуватися з будь – яким інтер'єром кухні, але існує інший погляд-інтенсивне освітлення впливає на підвищення апетиту. Виходячи з наведених даних, варто враховувати всі особливості, включаючи і потреби людини. Перед тим як купити люстру для кухні обміркуйте кожну деталь. Дуже важливо місце установки світильника, якщо ваша кухонька невеликих розмірів, то цілком буде доречна одна невелика люстра в центрі кімнати. Якщо ж ви є володарем кухні-їдальні, то тут потрібно подбати про виділення зон, а головне створити собі якісне освітлення в робочій зоні: над плитою, мийкою, кухонним інвентарем.

Звичайно ж, перед тим як купити недорого люстру для кухні, кожна господиня обмірковує її практичність і методі догляду. Такого виду забруднення як пил і жир, сьогодні не слід боятися, прогрес не стоїть на місці, побутова техніка (мікрохвильова піч, кондиціонери, витяжки) стала частиною нашого життя, і саме вона забезпечить чистоту кухонного світильника.

Стаття по темі: Такі різні люстри барабани. Як вибрати І купити підходящу?

Щоб освітлення на кухні було приємним для очей, слід зупиняти вибір на люстрі з плафоном теплих світлих відтінків (кремові, молочні, медові, кава молоком). Дизайнери не рекомендують купувати на кухню світильник з плафоном блакитних або зелених відтінків, ці кольори несприятливо впливають на сприйняття їжі, страви мають не свіжий і не смачний вигляд.

Плануючи купити люстру для кухні, і розуміти, як вона буде виглядати у вашому інтер'єрі, перегляньте фото і ціни на сайті світлотехніки «Світлолюкс». Люстри представлені в нашому інтернет магазині в Києві підійдуть для будь-якого дизайну. Всі світильники представлені такими фірмами як Lirio (Бельгія), Eglo (Австрія), Viokef (Греція), Philips (Нідерланди). Якість продукції ми Вам гарантуємо, люстри красиві, практичні і довговічні. Вибравши вподобану модель, переходите до оформлення замовлення.

Доставка продукції проводиться в усі регіони України.