Такі гарні квіткові люстри в стилі флористика

На особливу увагу заслуговують люстри в стилі флористика, світильники є уособленням природної краси. Витончені листочки, квіти, бутони – це просто неперевершеної краси творіння дизайнерів.

Люстра в стилі флористика своїм ніжним виглядом формують настрій в інтер'єрі. Великі люстри і маленькі, трохи легковажні і лаконічні будуть освіжати дизайн, і створювати затишок і колорит в приміщенні. Легкі акценти і витончені лінії такої люстри стануть чудовою прикрасою практично будь-якої кімнати.

Люстра флористика

Стиль флористика

Люстри в стилі флористика повторюють рослинні мотиви, квіти з додаванням бутонів, листочків і трав. Виходячи з цього, дизайнери повинні дотримуватися правил при створенні прекрасних світильників. Люстри квіти відрізняються плавними лініями, всі елементи світильника зігнуті, як ніби під дією вітру або сили тяжіння. Плафони люстри, в основному, оформляють у вигляді квітів або бутонів. У світильнику може бути від 3-х до 5-ти плафонів, що зображують, наприклад, тюльпан або конвалія, а джерела світла, при цьому, виглядають як маточки квітки.

Флористика в дизайні інтер'єру

Найчастіше, дизайнери використовують люстри флористика для оформлення житлових приміщень, але такі світильники красиво виглядають і в ресторані або кафе, в залежності від стилю інтер'єру, а також, ними часто прикрашають урочисті зали, РАГСи. Якщо кімната невелика і з низькими стелями, то слід звернути увагу на Стельові люстри в стилі флористика, в протилежному випадку, можна сміливо купити люстру світлодіодну з квітами і бутонами. Різноманітність варіантів виконання квіткових люстр дозволить кожному придбати надихаючу модель, а також доповнити основне джерело світла іншими видами світильників, створюючи неперевершений ансамбль квітів. Для кухні, наприклад, можна підібрати люстру з елементами ягід або фруктів, а для спальні – ніжні бутони з квітами теплих відтінків. Природна краса люстри внесе в Ваш інтер'єр новизну і свіжість, вона не залишить без уваги ваших гостей.

Люстра флористика в інтер'єрі

Стаття по темі: Як вибрати люстру

Люстри квіти дуже практичні, у всіх стильових напрямках спостерігається використання квіткових мотивів. Наприклад, в класичному інтер'єрі буде доречна кришталева люстра, яка має підвіски у вигляді розетки квітки, або підвісний світильник з плафонами тюльпанами. Стиль кантрі воліє натуральні матеріали, тому дуже гармонійно виглядатиме люстра квітка з прозорим плафоном без зайвих елементів, а підвіс з декоративними елементами у вигляді трави.

Хоча стиль і універсальний, все ж є окремі напрямки, такі як модерн, хай-тек, кубізм, мінімалізм в яких люстри квіти використовувати не бажано.

Наш інтернет магазин Svetolux представляє як оригінальні люстри флористика, так і дешеві світильники квіти, не менш якісні та ефективні. Різноманітність моделей дозволить вибрати і купити недорогу люстру флористика підвісні і стельові, а також доповнити інтер'єр бра або торшером в цьому ж стилі. В каталозі люстри флористика, надана повна інформація по кожному світильнику, якісні фото люстри і ціна присутня на кожну модель.

Люстри флористика в магазині "Світлолюкс" (Київ) представлені європейськими сертифікованими брендами Massive (Бельгія), Eseo (Бельгія), Rabalux (Угорщина). Всі моделі люстр вишукані і унікальні, Ви отримаєте задоволення від перегляду каталогу і зможете без проблем замовити модель, яка Вас зачарує.

Доставку товару виробляємо в усі регіони України Одесу, Рівне, Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя. Приємного Вам перегляду і вдалих покупок!