Створення домашнього затишку за допомогою торшера

Торшери є не просто світильниками-це також гарний елемент декору. Широка різноманітність видів даного освітлювального приладу дозволяє підібрати саме той, що найкраще Вам підходить. Низька ціна та інші переваги тільки додають популярності торшерам.

Краще вибирати і купувати торшер в інтернет магазині

Торшер в інтер'єрі

Торшери є підлоговими або настільними освітлювальними приладами. В основному застосовується в житлових приміщеннях, але є моделі, що використовуються на вулиці. Сам світильник складається з абажура, прикріпленого до високої ніжки. Випромінювання м'якого, приємного світла, різноманітність форм і способів виготовлення дозволяє підібрати світильник під будь-який тип інтер'єру. Купити торшер можна в інтернет магазині освітлювальної техніки Світлолюкс. На який тип світильника впаде Ваш вибір залежить від того, який декор приміщення, для якого підбирають світильник. Існує чотири види торшерів:

· Підлогові;

· Настільні;

· Торшери-бра;

· Торшери-канделябри.

Стаття по темі: Багатство різноманітності люстр

Відповідаючи назві підлогові торшери встановлюються на підлозі. Також їх називають класичними торшерами з причини строгості їх виготовлення і використання. Їх велика перевага перед іншими видами - це те, що вони не вимагають певного місця прикріплення і їх можна переміщати в будь-яку точку приміщення.

купити торшер недорого

Настільні ж відрізняються від настільних ламп тим, що виготовлені більш вишукано, але менш функціональні. Вони найкраще підходять для читання або роботи, що не вимагає занадто яскравого освітлення.

Торшери-бра, як і звичайні світильники бра кріпляться на стіну і візуально розширюють простір. Їх головна роль не так освітлювальна, а декоративна. Вони прикрасять будь-який інтер'єр і з ними буде комфортно в будь-якому приміщенні.

Торшери-канделябри-унікальний освітлювальний прилад, який імітує ефект запалених свічок. Вони найкраще виглядають у вітальні або спальні, додаючи цим кімнатах вишуканості і шикарності.

Купити торшер недорого - це не просто фраза, а те, що є насправді

Дані освітлювальні прилади, щодо інших світильників, коштують досить дешево. Низька ціна-це одне з головних достоїнств торшерів. Але згадуючи про достоїнства, варто згадати і про недоліки. Головним з них є високий шанс падіння світильника і його пошкодження. Щоб уникнути таких проблем, потрібно правильно встановлювати цей освітлювальний прилад.