Що таке світлодіодні прожектори і де їх використовують?

Світлодіодні прожектори є найсучаснішими і ефективними вуличними світильниками. Вони економічні і зручні, а також несуть довгий термін служби. Придбати їх можна в будь-якому магазині освітлювальної техніки за доступною ціною.

Вуличні світлодіодні світильники, їх різновиди та місця використання

Світлодіодні прожектори

Сучасний світ вже не може існувати без штучних джерел світла. Нормальне життя і робота людини обов'язково супроводжується освітленням. Особливе місце має вуличне освітлення. Для світлового оформлення вулиць, автодоріг, парків або заміських будинків використовуються різноманітні вуличні світильники. І все ж кращими представниками вуличних освітлювальних приладів є енергозберігаючі світлодіодні прожектори. Вони найкраще підходять для вуличного освітлення з багатьох причин.

Випромінювання яскравого, якісного світла при використанні мінімальної кількості електроенергії, довгий термін служби і стійкість до негативних впливів зовнішнього середовища - це одні з небагатьох переваг даних світильників.

Лід світильники використовують у багатьох сферах людського життя. Наприклад, для підсвічування тротуарів або вивісок магазинів. Вони дуже зручні у використанні і легко монтуються. Також вони більш безпечні, ніж Звичні лампи розжарювання, з тієї причини, що практично не гріються.

Стаття по темі: Сучасні світлодіодні прожектори-економія і надійність надовго

Світлодіодні прожектори, які вони бувають і де їх використовують?

купити світлодіодний прожектор

Світлодіодні вуличні прожектори - це унікальні, високотехнологічні освітлювальні прилади. Дані світильники завдяки своїм множинним перевагам придбали велику популярність. Вони бувають абсолютно різної потужності і в залежності від неї визначається місце їх використання. Існує кілька класифікацій цих світильників.

За наявністю датчика руху:

· З датчиком руху;

· Без датчика руху.

По потужності: 10 Вт; 20 Вт; 30 Вт; 50 Вт; 150 Вт ...

За місцем застосування: внутрішні, зовнішні.

Прожектори з датчиком руху дуже доречні для освітлення магазинів. При наближенні рухомого об'єкта вони засвічуються, таким чином підсвічуючи шлях. Також така система може використовуватися як примітивна Сигналізація.

Світлодіодні ліхтарі влаштовані за схожою системою з прожекторами. Плафон виготовлений в такій формі, що дозволяє краще розсівати світло, а самі діоди випромінюють його яскраво і якісно. На закінчення можна сказати, що краще, ніж світлодіодні прожектори, вуличних світильників не знайти.