Almerich (Іспанія)

 Almerich (Іспанія)

Компанія Almerich, головний офіс якої розміщений в Іспанії, заснована в 1943 році. Виготовляє освітлювальні прилади високої якості і різноманітних дизайнів. Особливістю даного підприємства є те, що співробітники компанії постійно удосконалюють світильники з допомогою нових матеріалів і винаходом нових конструкцій. Також унікальний той факт, що Алмеріх постійно просувають новаторські ідеї, але разом з тим не втрачають зв'язок з досвідом минулих років.

Завдяки широкому асортименту якісної продукції, компанія має величезну аудиторію покупців. Понад шістдесят країн в світі набувають і використовують якісні світильники виробника Almerich. Все це відбулося завдяки максимально відповідального підходу до виготовлення освітлювальних приладів.

Процес створення продукції ділиться на дві частини: механізоване та ручне. Після того, як світильник проходить механізовану частину, підходить черга другої, більш трудомісткою і відповідальною. Співробітники компанії створюють унікальне художнє оформлення освітлювальних приладів, які після цього готові до продажу та використання. Вони мають дуже гарний зовнішній вигляд завдяки тому, що багато уваги приділяється плавлення різноманітних металів, зокрема латуні, і їх грамотного використання.


Немає жодного товару.