Brilum (Польща)

Brilum (Польща)

Польський торговий бренд Brilum входить в першу п'ятірку виробників освітлювальної техніки в Європі. На міжнародному ринку компанія з'явилася в 1995р.і дуже швидко стала затребувана серед споживачів. Головна виробнича площа компанії Brilum знаходиться в польському місті Гостинін. Нові технології та сучасне обладнання дозволяє розширити можливості для задоволення споживачів різноманітністю світлових приладів.

Brilum охоплює великий спектр світлотехніки, ви без проблем зможете вибрати і купитиBrilum люмінесцентні і світлодіодні світильники, Світлотехніка для зовнішнього і внутрішнього освітлення. У компанію Brilum входить шість фабрик, які знаходяться в Польщі і кілька іноземних фірм: Німеччина, Угорщина, Болгарія і Словаччина, Чехія, Угорщина, Китай, а також, Україна.

При виробництві світлотехніки, Brilum дотримується стриманого і лаконічного стилю. Продукція польської торгової марки буде доречна як при оформленні інтер'єру, так і для спеціалізованої експлуатації.

Всі товари виробництва Brilum- це надійність, якість і практичність, а також доступні ціни, до всього іншого, вся продукція сертифікована і відповідає європейському стандарту. 


Немає жодного товару.