Bulgarini (Китай)

Bulgarini (Китай)

Одним з чимало відомих виробників різних світильників є китайська компанія Bulgarini. Фірма має в своєму розпорядженні великий асортимент якісної продукції за приємною ціною. Компанія постійно оновлює каталог новими моделями, а щоб старі колекції незабутні, фахівці їх постійно оновлюють.

Світильники Bulgarini, купити які можна у нас, виготовлені в різних напрямках, і при цьому, серед великого асортименту схожих ви не знайдете. Всі люстри, бра і дитячі світильники вишукані, і в той же час прості, вони ідеально впишуться в інтер'єр кімнати і неодмінно створять комфортну і затишну обстановку. Про надійність продукції Bulgarini турбуватися не варто, вся продукція має сертифікат і гарантійний термін експлуатації.

У каталозі інтернет магазину Svetolux, ви знайдете наступну продукцію торгової марки Bulgarini: світильники підвісні для кухні, пріпотолочние Люстри, світильники настінні бра, настільні лампи, колекція світлових приладів для дитячої кімнати.

При поставці, вся продукція Bulgarini упакована в якісну коробку із захистом від пошкоджень. Будь-яка обрана модель китайського виробника, порадує Вас чудовими технічними характеристики і дизайнерським виконанням.


Немає жодного товару.