Candellux (Польща)

Candellux (Польща)

Компанія Канделюкс, заснована в Польщі більше двох десятиліть тому, на даний час має в своєму асортименті більше тисячі різноманітних моделей освітлювальної техніки. Одна з причин успішності Candellux - це постійна модернізація і вдосконалення техніки. Підприємство щороку радує свою аудиторію випуском нових колекцій освітлювальної техніки, кожна з яких є по-своєму унікальною.

Модернізація і ще раз модернізація - це кредо Канделюкс, завдяки йому продукція компанії активно використовується не тільки в Польщі, але і в країнах Центральної Європи. Дизайнерський вигляд світильників постійно змінюється і набуває нових рис. Співробітники компанії стежать за тим, що подобається покупцям, і намагаються відповідати вимогам.

Дизайнери компанії приділяють однакову увагу всім типам світильників. Дитячі світильники мають дуже красиве, різнобарвне оформлення. Не маловажним фактом є те, що при створенні продукції дотримуються всі європейські стандарти безпеки експлуатації. Постійне введення нових матеріалів для поліпшення зовнішнього вигляду світильників і їх освітлювальних характеристик сприяє процвітанню польської компанії.


Немає жодного товару.

Каталог светильников Candellux (Польща)