Carlesso (Італія)

Carlesso (Італія)

Італійська компанія Карлессо була заснована в 1960 році. Її засновником є Маріо Карлессо, який виготовив перший світильник за допомогою простого скла і кераміки. Освітлювальний прилад всім своїм зовнішнім виглядом показував всі кращі італійські риси. Швидкий розвиток компанії сприяв поширенню її продукції по багатьом європейським і не тільки країнам.

Засновник підприємства був сильно натхненний після народження своїх дітей і створював світильники надзвичайної краси. Також величезний вплив на розвиток Carlesso зробила дочка Маріо-Лорелла. В даний час в компанії працюють справжні професіонали, які стежать за якістю матеріалів, продукції, технологією виготовлення і навіть пунктуальністю доставки.

Особливої уваги варта колекція 2007-2008, в якій зібрані світильники унікального, декоративного оформлення. Їх зовнішній вигляд, прямо-таки, зближує з природою, створюючи особливу атмосферу в освітлюваному приміщенні. Колекція 2009-2010 була насичена освітлювальними приладами яскравого кольору і складними у виконанні. В останніх колекціях множинні вигини і нехарактерні іншим світильників риси роблять їх абсолютно унікальними.


Немає жодного товару.

Каталог светильников Carlesso (Італія)