Carlo De Santi (Іспанія)

Carlo De Santi (Іспанія)

Іспанський виробник світлотехніки та декоративних виробів CarloDeSanti вже дуже довгий час знаходиться на міжнародному ринку, фірма полюбилася споживачам оригінальними виробами, ефективністю і якістю продукції, а також помірними і доступними цінами. Carlo De Santi є не тільки виробником зовнішнього і внутрішнього освітлення, компанія має великий асортимент декоративних дзеркал. Вся продукція, від світильників до дзеркал, виготовлена в різних напрямках і буде родзинкою будь-якого інтер'єру.

В каталог Carlo De Santi входить наступні вироби-це настінні, стельові і підвісні світильники, світильники бра, настільні лампи, світильники для дитячої кімнати, дзеркала.

Вся продукція іспанської торгової марки виготовлена і якісного матеріалу і має вишуканий дизайн, форму і параметри. Фахівці Carlo De Santi, намагаються виробляти світильники відповідно останнім трендам, дизайнери знаходяться постійно в пошуку нових ідей і розробок.

Купити світильники або дзеркала Carlo De Santi Ви можете в будь-який час доби на нашому сайті Svetolux в Києві. купуючи продукцію Carlo De Santi, Ви назавжди забудете про проблеми з освітленням!


Немає жодного товару.