Castro Lighting (Португалія)

Castro Lighting (Португалія)

Португальська компанія Кастро Лайтінг була заснована в 1978. Її продукцію можна назвати справжнім ювелірним виробом, який має шикарний і вишуканий вигляд. Всі світильники відповідають сучасним декоративним і технічним вимогам. Використання кришталю і кристалів, дотримання сучасних трендів і традицій минулих років - це візитна картка Castro Lighting.

Завдяки високій якості освітлювальних приладів і їх унікальному зовнішньому вигляду, вони знайшли своє місце не тільки в Португалії, але і в інших європейських країнах. Світлове оформлення арт-студій або фотостудій за допомогою продукції Кастро Лайтінг є кращим вибором. Світильники даної компанії брали участь у багатьох престижних виставках, що ще раз доводить їх високу якість.

Особливої уваги варта колекція 2008 року, в якій зібрана продукція з переважанням золотих квітів і мінімального використання матеріалів. Більшість світильників мають флористичне оформлення з безліччю вигинів і вишуканих деталей. Абсолютною протилежністю цієї колекції є колекція 2009 року. У ній продукція більш масивна і переважає матове покриття, яке надає особливого зовнішнього вигляду.


Немає жодного товару.

Каталог светильников Castro Lighting (Португалія)