Chors (Польща)

Chors (Польща)

Продукція польської компанії Хорс популярна і шанована в багатьох країнах. Дотримання схожої стилістики і використання найбільш якісних матеріалів сприяють активному просуванню освітлювальних приладів в маси. Особлива увага приділяється функціональності світильників. Практично кожна модель володіє обертаючим механізмом, за допомогою якого можна змінювати напрямок світла в потрібне місце.

Бажані кольори компанії chors світлих тонів, тобто білі, кремові або колір алюмінію. Завдяки цьому вони вписуються в будь-який інтер'єр і гармонійно поєднуються з навколишнім оформленням. Всі вищезгадані деталі дозволяють виробляти продукцію, за допомогою якої можна створити неймовірно атмосферне освітлення, що сприяє приємному проводженню часу або ефективній роботі.

Особливо варта уваги серія світильників Coro Picto, яка володіє унікальною якістю-світяться написи або картинки на стінах. Дана унікальна риса привернула увагу театрів та інших громадських закладів, де дана функція вражає відвідувачів. Освітлювальні прилади з даної колекції можна використовувати і у себе вдома. Таке світлове оформлення точно буде унікальним і неповторним.

Особливої уваги варта колекція 2008 року, в якій зібрана продукція з переважанням золотих квітів і мінімального використання матеріалів. Більшість світильників мають флористичне оформлення з безліччю вигинів і вишуканих деталей. Абсолютною протилежністю цієї колекції є колекція 2009 року. У ній продукція більш масивна і переважає матове покриття, яке надає особливого зовнішнього вигляду.


Немає жодного товару.

Каталог светильников Chors (Польща)