Danese Milano (Італія)

Danese Milano (Італія)

Італійська компанія Деніз Мілано була заснована в далекому 1957 році. У перші ж дні свого існування вона придбала досить велику аудиторію. Даний факт можна пояснити тим, що кращі дизайнери того часу працювали на світлотехнічну компанію. За весь цей час підприємство виросло і заслужило гарне ім'я на ринку освітлювальної техніки. В даний час всі сили спрямовані на розвиток і модернізацію освітлювальної продукції.

Всі ми знаємо, що Італія - це країна, яка задає тренди всьому світу. Даний факт стосується всього, включаючи декоративне оформлення світильників. Danese Milano приділяє увагу деталям і вишуканості форм освітлювальних приладів. В асортимент компанії входять не тільки традиційні світильники-такі як, люстри, настільні лампи і т.д. дизайнери також активно працюють над виготовленням меблевого освітлення, яке буде добре вписуватися в будь-який інтер'єр.

Гідним уваги є каталог світильників. У ньому зібраний асортимент абсолютно різноманітних освітлювальних приладів, але особливу увагу привертає продукція з мінімалістичними і простими формами декору. Такі джерела світла дозволять якісно висвітлити приміщення, не займаючи при цьому зайвий простір.


Немає жодного товару.

Каталог светильников Danese Milano (Італія)