David Weeks Studio (США, Нью-Йорк)

David Weeks Studio (США, Нью-Йорк)

Девід Вікс СТУДІО - це світлотехнічна компанія з США, заснована в кінці 90х років. Головним її напрямком є виготовлення освітлювальних приладів самих незвичайних форм і пропорцій. Співробітники компанії експериментують з використовуваним сировиною, способом виготовлення, формами та іншими якостями продукції. Головна мета David Weeks Studio-це залучення молодої аудиторії, яка своїми рішеннями рухає суспільство вперед.

Світильники американської компанії володіють особливими атмосферними якостями, які сприяють створенню сприятливої обстановки в приміщенні. Висока якість випромінюваного світла радує і додає позитивних емоцій. За допомогою деяких світильників, наприклад, бра або спотів, можна створювати світлові акценти, які дуже добре вписуються в будь-який інтер'єр.

Всі головні риси і особливості продукції Девід Вікс студіо, яскраво виражені в сучасних колекціях. Футуристичні, нетрадиційні форми, кольори, які заворожують, величезна кількість плафонів на одному світильнику і багато іншого. Дані риси і особливості продукції, що виготовляється, привертають безліч зацікавлених покупців по всій земній кулі.


Немає жодного товару.

Каталог светильников David Weeks Studio (США, Нью-Йорк)