DeLux (Китай)

DeLux (Китай)

Фірма Delux є однією з молодих виробників освітлювальних виробів для освітлення. Світильники Delux з'явилися на ринку з 1992р. і швидко зайняли одне з лідируючих місць на міжнародному ринку завдяки доступній ціні і, не поступаючись за якістю європейським виробникам. З кожним днем бренд Delux стає все більш популярним . Протягом більше двадцяти років асортимент продукції стає ширшим і різноманітнішим, підприємство йде в ногу з часом і працює над удосконаленням технології виготовлення.

Delux це правильний вибір , купуючи гірлянди, світильники, люстри ви одночасно купуєте недорогу, якісну і гідну продукцію.

В каталозі сайту Svetolux ви знайдете величезний вибір точкових світильників, люстр стельових і підвісних, настільних ламп і торшерів, підсвічування для картин і меблів, а також вуличних світильників і прожекторів китайського виробництва Delux купити які можна за прийнятною ціною.

Варто відзначити, що деякі моделі освітлювальних приладів Delux оснащені led лампами, що дозволяє економити на електроспоживанні.

Якщо хочете зробити свій будинок світліше і забезпечити собі прекрасний настрій, при цьому заощадити на витратах коштів, зупиніть свій вибір на компанії Delux.


Немає жодного товару.

Каталог светильников DeLux (Китай)