Dettagli Lights (Флоренція)

Dettagli Lights (Флоренція)

Світлотехнічна компанія Деттеглі Лайтс з Флоренції має особливий підхід до виготовлення освітлювальних приладів. "Краса в простоті" - даною фразою можна виділити головний напрямок підприємства в створенні декору світильників. Прості геометричні форми, обрамлені латунню або нікелем, виглядають надзвичайно красиво в будь-якому інтер'єрі. Італійська лаконічність і простота вносять величезний плюс в популярність продукції компанії Dettagli Lights.

Під час виготовлення світильника досить багато уваги приділяється абажуру, його формі, обрамлення і кольору. Важливо відзначити, що компанія не женеться за трендами, а створює свою продукцію за старими канонами, які при правильній подачі дуже привабливі і вишукані. Суворі і прості форми абажурів, мінімалізм і використання привабливих матеріалів - ось запорука успіху Деттеглі Лайтс.

Ще одним позитивним фактом є те, що світильники цієї компанії мають більш низьку ціну, ніж ті ж моделі У інших постачальників, що забезпечує доступність якісного освітлення абсолютно для всіх. Одна з унікальних рис італійської компанії-це створення однакових світильників по стилістичному оформленню, але різного розміру, такий підхід дуже актуальний і доречний.


Немає жодного товару.