Elstead (Англія)

Elstead (Англія)

Англійське світлотехнічне підприємство Елстед було засноване в 1967 році. У короткі терміни після своєї появи компанія змогла придбати популярність і повагу покупця. До цього привели дотримання англійських традицій, введення сучасних технологій, високотехнологічний процес виробництва і прекрасне зовнішнє оформлення. На даний момент бренд популярний не тільки в Англії, але і далеко за її межами.

Світильники Elstead містять в собі сучасність і вишуканість, що робить їх абсолютно унікальним продуктом. Кожен наданий об'єкт освітлення має свої, оригінальними рисами. Якісні матеріали в поєднанні з бронзовими або золотими вставками дозволяють створювати освітлювальну техніки з таким зовнішнім виглядом, який буде привертати увагу і прикрасить Ваш інтер'єр.

Кожна колекція англійської фірми викликає бурхливий інтерес у покупців. У наданих каталогах є світильники, які від початку і до кінця були зроблені вручну. Переважне використання металу в своїх роботах дозволяє постійно вводити нові деталі і створювати оригінальний продукт. Завдяки накопиченому за роки досвіду і постійному стеженню за трендами, фірма активно зростає і розвивається.


Немає жодного товару.

Каталог светильников Elstead (Англія)