Escale (Німеччина)

Escale (Німеччина)

Німецька компанія Ескайл займається виробництвом освітлювальної техніки, яка завдяки дотриманню німецьких традицій і відповідальному підходу до своєї справи, володіє високою якістю. Їх продукція є саме тим, на чому з гордістю можна написати «Made in Germany». Віддаючи належне традиціям, накопиченим за роки і використовуючи досвід в поєднанні з інноваційними технологіями, виходить створювати затребувану техніку.

Майстри своєї справи, що працюють на Escale-дизайнери, технологи, художники постійно працюють на удосконалення зовнішнього вигляду світильника і його технічних характеристик. Постійні експерименти і нововведення сприяють постійній появі чогось нового. Джерело світла під цим брендом стане відмінною прикрасою для вашого будинку, наситивши його новими фарбами.

У величезному асортименті німецького підприємства можна відшукати найрізноманітніші освітлювальні прилади. Стельові люстри, настінні бра, шикарні торшери, настільні лампи і безліч іншої техніки для створення повноцінного світлового оформлення. За допомогою них вийде створити особливо теплий затишок і сприятливу атмосферу в кожній кімнаті вашого будинку.


Немає жодного товару.

Каталог светильников Escale (Німеччина)