Euroluce (Італія)

Euroluce (Італія)

Світлотехнічна компанія Euroluce почала своє існування в 1999 році. Головними напрямками підприємства є виготовлення вишуканих кришталевих люстр і ламп. Також вони дуже піклуються про якість обслуговування своїх клієнтів і про якість продукції, що випускається. Розробка кожного джерела світла відбувається виключно в Італії, що забезпечує йому притаманність унікальних італійських рис.

Euroluce постійно знаходиться в пошуку натхнення та інноваційних ідей. Грамотно поєднуючи їх з італійськими традиціями, виходить створювати світильники з прекрасним зовнішнім оформленням. Також достатньо уваги отримує технічна частина освітлювального приладу. Безпека і ефективне світло – ось що можна сказати про продукцію бренду Euroluce.

Каталоги компанії зазвичай насичені освітлювальною технікою в класичному стилі. Деталізація, яку використовують під час створення світильників позитивно позначається на їх дизайні. Наданий асортимент досить великий, там можна знайти практично будь-яку освітлювальну техніку як для основного освітлення, так і для допоміжного. Купуючи товар цієї компанія, ви можете бути впевнені в якісному освітленні і прекрасному доповненні для інтер'єру.


Немає жодного товару.

Каталог светильников Euroluce (Італія)