Fabas Luce (Італія)

Fabas Luce (Італія)

Італійська компанія світлотехнічного напрямку Фабас Луце почала своє існування в 1988 році. C зміною часу і вимог покупців, підприємство постійно вносило нововведення і зміни в створення своєї продукції. Постійно проводяться дослідження, які говорять про ті чи інші переваги покупців. Також компанія не боїться експериментувати і ризикувати в плані зовнішнього вигляду своєї освітлювальної продукції.

Цікавим є те, що компанія ділиться на два підрозділи Host&light і Atiled. Перше-це асортимент освітлювальних приладів, призначених для використання в комерційних об'єктах. Друге спеціалізується на задоволенні бажань звичайних пересічних громадян, які прагнуть створити найбільш якісне і сприятливе освітлення в своєму будинку.

Обов'язково варто згадати про двох найбільш заслуговують на увагу колекціях. Світильники з каталогу 2010 року володіють особливою вишуканістю абажурів і м'якою кольоровою палітрою. Колекція 2013-2014 років насичена освітлювальними приладами у футуристичному стилі. Вони вражають своїми надзвичайними формами і рисами, які неприсущие продукції інших компаній. Fabas Luce-кращий постачальник оригінальної і якісної освітлювальної продукції.


Немає жодного товару.

Каталог светильников Fabas Luce (Італія)