Fabbian (Італія)

Fabbian (Італія)

Світлотехнічна компанія Фабіан почала своє існування в 1961 році. За багато років свого існування підприємство набуло популярності і світове ім'я. Її продукція має велику палітру різноманітних колірних оформлень, а також кожна освітлювальна одиниця відрізняється своєю формою, розміром, типом використовуваного для виготовлення матеріалу.

Якщо ви віддаєте перевагу оригінальність і неординарність – світильники компанії Fabbian саме для вас. Більшість освітлювальних приладів не просто грають роль штучного джерела світла, а підкреслюють особливий смак власника будинку. Світлові акценти, якими можна виділити деякі частини кімнати, відмінно створюються за допомогою світильників даної компанії. Про питання ціни варто сказати, що спочатку весь наданий асортимент мав досить високу ціну, але з плином часу уряд компанії змінив свої погляди на динне питання.

Говорячи про існуючі на даний час колекціях, обов'язково варто згадати кілька. Works 3 Tile каталог, в якому зібрані найбільш неординарні освітлювальні прилади. Нестандартні форми і яскраві кольори роблять їх унікальними і особливими. Каталог Works 2 включає в себе світильники більш стриманих форм і менш футуристичних.


Немає жодного товару.

Каталог светильников Fabbian (Італія)