Falb (Італія)

Falb (Італія)

Черговий барвистий представник італійських світлотехнічних підприємств Фалб почав своє існування в 1972 році. З маленького сімейного захоплення компанія за досить короткий час виросла в повноцінного виробника дивовижних світильників, які стали популярними у всьому світі. Продукція компанії прекрасна в своєму декоративному виконанні, яке гармонійно поєднується з функціональністю і сучасністю освітлювальних приладів.

Незмінна висока якість і довгий термін служби кожного наданого компанією товару є тим, що приваблює покупців і утримує їх. Постійне введення інноваційних технологій в поєднанні з італійським шармом і консервативністю роблять Falb саме тим постачальником, якого вимагає сучасне суспільство. Придбання продуктів даної компанії забезпечить якісне і приємне освітлення.

Родзинкою Європейського підприємства є існування трьох каталогів техніки, що виготовляється: Falb Red, Falb Green і Fald Black. Що саме незвичайне з колірним оформленням освітлювальних приладів, назва ніяк не пов'язано. Всі вони мають дещо різноманітний зовнішній вигляд, але характерні італійські риси важко не помітити.


Немає жодного товару.

Каталог светильников Falb (Італія)