Favel (Італія)

Favel (Італія)

Італійська фабрика Favel з виготовлення освітлювальної техніки була заснована в 1973 році. З того часу компанія напрацювала певний досвід у створенні якісних світильників і отримала свою цільову аудиторію, зацікавлену в продукції, що виготовляється. Вкладені риси в кожну створену освітлювальну одиницю показують накопичені за роки італійські шарм і вишуканість.

Кожен світильник, виготовлений італійським підприємством Фавел, вражає і змушує зрозуміти, що фантазії людини немає меж. Висока якість сировини, ручна робота, відповідальні працівники і нескінченне натхнення дозволяють створювати справжні витвори мистецтва. Придбати такий освітлювальний прилад-це означати прикрасити свій будинок і зробити інтер'єр більш барвистим і незвичайним.

Венеціанська компанія приділяє увагу різноманітним типам і стилям освітлювальних приладів. Кожна створена колекція радикально відрізняється від іншої, але в той же час має характерні риси, властиві лише італійської освітлювальної продукції. Різноманітність наданої продукції дозволяє підібрати джерело світла для будь-якої кімнати у вашому домі. Вишукані люстри для спальні, лаконічні бра у ванній або атмосферні торшери у вітальні, якісне освітлення добре виглядає в будь-якому приміщенні.


Немає жодного товару.

Каталог светильников Favel (Італія)