Feron (Китай)

Feron (Китай)

Китайська світлотехнічна компанія Ферон була заснована в 1999 році. Завдяки відповідальній і плідній праці підприємство вже за кілька років значно розширилося і надійно закріпилося на ринку освітлювальних приладів. На даний час-це популярний виробник, якісної продукції, яка використовується в багатьох країнах.

Компанія дотримується принципу оригінальності і високої якості виготовлюваних світильників. Постійно проводяться роботи з поліпшення освітлювальних якостей продукції, її надійності і довговічності. Це стосується не тільки побутових джерел світла, але і вуличних. Світлодіодні прожектори для вуличного використання мають високу якість і високу стійкість до впливів зовнішнього середовища. Різноманітний асортимент дозволить вибрати саме ту освітлювальну одиницю, яка потрібна.

Візитною карткою компанії Feron є точкові світильники. Вони володіють високою якістю, яке досягається завдяки використанню відповідної сировини. Що ж стосується яскравості та ефективності освітлення то краще світильників, ніж продукція даної компанії не знайти. Також активно виготовляються традиційні джерела світла: люстри, бра, торшери, настільні лампи.


Немає жодного товару.

Каталог светильников Feron (Китай)