G-Lights (Іспанія)

G-Lights (Іспанія)

Популярна іспанська фабрика G-Lights з'явилася на світ в 1951 році. Підприємство спеціалізується на виробництві освітлювальної техніки для побутового, громадського та готельного світлового оформлення. Популярність бренду поширилася на весь світ і привернула досить велику аудиторію покупців. Розробка нового дизайну і постійне вдосконалення технічних характеристик позитивно позначається на якості продукту.

Величезний штат співробітників, що працюють на іспанську компанію, постійно працює на благо поліпшення якості і зовнішнього вигляду освітлювальної техніки. Використовуючи матеріали виключно високої якості, а також грамотно їх комбінуючи, виходить випускати привабливий і довговічний продукт. Процес роботи, побудований в такому ключі, позитивно впливає на розвиток компанії.

Асортимент компанії Джі-лайтс представляє з себе величезну кількість різноманітних освітлювальних приладів. Різні моделі люстр, бра і торшерів дозволяють підібрати джерело світла для будь-якого існуючого інтер'єру. Грамотна їх комбінація дозволить створити якісне і ефектне освітлення в будь-якому приміщенні вашого будинку в незалежності від його площі.


Немає жодного товару.

Каталог светильников G-Lights (Іспанія)