Garden Zone (США)

Garden Zone (США)

Garden Zone - це американський бренд, який з'явився досить недавно, але вже встиг придбати деяку популярність. Головним напрямком підприємства є виготовлення освітлювальної техніки для створення світлового оформлення на присадибній ділянці. Їх вуличні світильники володіють усіма необхідними якостями, які найбільш практичні і доречні для побутового використання.

Дизайнери Гарден Зоун дуже відповідально ставляться до своєї роботи і постійно розробляють нові, унікальні рішення в сфері оформлення світильників. Різноманітні поєднання високоякісних матеріалів різного походження сприяють постійній появі оригінальних моделей, які задовольнять бажання будь-якого покупця. Поєднання дерева і латуні, або кришталю з матовим металом позитивно позначається на дизайні світильників.

Величезний асортимент компанії, накопичений за досить короткі терміни, може задовольнити вимоги кожного, хто захоче створити якісне і вишукане освітлення. Грамотно розроблена конструкція дозволяє встановлювати освітлювальну техніку даного місця практично в будь-якому потрібному місці, що є дуже зручною функцією.


Немає жодного товару.

Каталог светильников Garden Zone (США)