Gumarcris (Іспанія)

Gumarcris (Іспанія)

Іспанське світлотехнічне підприємство Gumarcris з'явилося в 1967 році. По початку займалося виробництвом різноманітних видів скла, але в останні 10 років випускає різні світильники, призначені для натяжних стель. За цей час бренд встиг напрацювати близько півтисячі унікальних моделей, які володіють особливим зовнішнім виглядом і випромінюють ефективне світло.

Грамотне управління компанією і набір на роботу справжніх професіоналів своєї справи сприяли активному зростанню бренду, як торгової одиниці. Використання високоякісних матеріалів і робота тільки за допомогою сучасних технологій позитивно відбилися на загальній якості випускаються світильників. Довговічність і привабливість освітлювальних приладів постійно приваблює нових покупців.

У каталогах іспанського бренду Gumarcris є величезний вибір декоративних, точкових і бра світильників, що дозволяє підібрати джерело світла навіть самому вибагливому користувачеві. Завдяки унікальній конструкції джерела світла даного бренду без проблем монтуються в натяжні стелі, що і є їх найголовнішим і найбільш примітним достоїнством.


Немає жодного товару.

Каталог светильников Gumarcris (Іспанія)