Helestra (Німеччина)

Helestra (Німеччина)

Німецька компанія Хелестра була заснована в далекому 1918 році. За майже сто років свого існування підприємство значно зросло у всіх сенсах. На даний момент світильниками, які виготовляє Helestra, користується величезна кількість європейських країн. Досягнення такого успіху відбулося завдяки тому, що всі працюючі на компанію люди - справжні професіонали своєї справи і максимально відповідально ставляться до своєї роботи.

Основним напрямком німецької компанії є постійне слідування і введення інноваційних технологій. У поєднанні з вишуканим німецьким дизайном, це дозволяє створювати ту продукцію, яка цікава покупцеві. Широкий асортимент наданої освітлювальної техніки дозволяє підібрати джерела світла як для основного освітлення, так і для допоміжного.

Також підприємство займається створенням зовнішніх світильників. У їх виготовленні робиться упор на якість і стійкість до негативних впливів зовнішнього середовища. Вони не виділяються особливо вишуканим зовнішнім виглядом, але виконують свою головну функцію – освітлення максимально якісно і ефективно. Мінімум дрібних деталей і більше практичність – ось чим мотивуються творці вуличних світильників.


Немає жодного товару.

Каталог светильников Helestra (Німеччина)