Hinkley Lighting (США)

Hinkley Lighting (США)

Американська компанія Хінклі Лайтінг, що спеціалізується на виготовленні освітлювальних приладів, була заснована в 1922 році. На початку свого існування це був маленький сімейний бізнес, який з плином часу переріс у величезне підприємство, на даний момент популярне у всьому світі. Відповідальна робота глав компанії сприяє тому, що випускається тільки якісна продукція, яка цінується покупцями.

За довгий час існування Hinkley Lighting дизайнери змогли напрацювати безліч різноманітних рішень і переваг в оформленні світильників. Постійне введення сучасних технологій сприяє утримуватися на плаву і складати гідну конкуренцію іншим, подібним підприємствам. Поєднання двох вищезазначених фактів і є тим, чим живе і мотивується дана світлотехнічна компанія.

Головним достоїнством продукції Хінклі є те, що в ній зібрані риси різних часів і народів. У поєднанні з сучасними технологіями-це дозволяє створювати абсолютно унікальні і до цього невідомі покупцям світильники. Розмістивши такий освітлювальний прилад в своєму будинку, ви точно привнесете нові, вишукані риси в інтер'єр.


Немає жодного товару.

Каталог светильников Hinkley Lighting (США)