Hensel (Німеччина)

Hensel (Німеччина)

Німецька світлотехнічна компанія Хонсел без перебільшення є однією з найдосвідченіших у виготовленні освітлювальної техніки, так як вона почала своє існування ще в 1883 році. Можна навіть сказати, що саме це підприємство стало двигуном прогресу в розвитку дизайну і функціональності всіх освітлювальних приладів. Головним її напрямком є виготовлення декоративних світильників.

Продукція, яку випускає компанія Honsel, володіє особливо красивим і вишуканим зовнішнім виглядом, високою якістю і доступною для кожного ціною. В оформленні використовуються правильні геометричні форми, які характерні для німецьких світильників. Безліч дрібних вигинів і деталей роблять їх продукцію ще більш привабливою і доречною для будь-якого інтер'єру.

Варто приділити увагу деяким, найбільш примітним колекціям. Колекція 2010 року має в своєму асортименті світильники, виконані в модерн стилі. Вони володіють чіткістю ліній і лаконічністю в колірному оформленні. Колекція 2013 року має деяку схожість з попередньою колекцією, але відрізняється тим, що в оформленні використовується поєднання декількох кольорів, наприклад, білого і золотистого.


Немає жодного товару.

Каталог светильников Hensel (Німеччина)