Hot Light (Італія)

Hot Light (Італія)

Популярний італійський бренд Хот Лайт спеціалізується, в основному, на випуску світильників, які використовуються для освітлення готелів. Продукція має високу якість, лаконічний і в той же час вишуканий зовнішній вигляд і досить довговічна у своєму використанні. Оригінальність і практичність – ці два фактори, які допомагають створювати освітлювальні прилади, відмінно підходять для таких закладів, як готелі.

Варто також згадати про те, що Hot Light випускає світильники не тільки для внутрішнього освітлення, але і для зовнішнього. У каталогах можна знайти різноманітно оформлені настільні лампи, люстри або настільні лампи, які відмінно підходять для готельного освітлення. М'який і приємний світло, який вони випромінюють, створює сприятливу обстановку і позитивно впливає на настрої людини.

Особливої уваги варта колекція Хот Лайт Петра. У ній зібрані освітлювальні прилади, які володію особливо вишуканим зовнішнім виглядом. Настінні або підстельові бра в яскравих золотистих кольорах, або лаконічних білих з чіткими геометричними формами, в сукупності створюють світильник неймовірної краси. Установка таких джерел світла в номері забезпечить створення інтимної і спокійної обстановки, яка так потрібно гостям.


Немає жодного товару.

Каталог светильников Hot Light (Італія)