Ilfari (Голландія)

Ilfari (Голландія)

Голландська компанія Ілфарі, що виготовляє освітлювальну техніку, почала своє існування в 2001 році. Розвивається компанія досить швидко і відбувається це завдяки кільком факторам. По-перше, вся продукція виготовляється виключно вручну. По-друге, простий і одночасно вишуканий дизайн, який є абсолютно оригінальним. По-третє, використання сучасних технологій і відповідність всім європейським міркам якості.

Поєднання нових, актуальних технологій з вишуканим і прекрасним зовнішнім виглядом, дозволяє створювати освітлювальні прилади, які більш доречні в інтер'єрі, ніж будь-які подібні до них аналоги. Використання виключно якісних матеріалів робить виготовлену продукцію більш надійною і безпечною, а також значно продовжує термін її служби. Все це приваблює покупців і залишає їх задоволеними у своєму виборі.

В асортименті компанії Ilfari надано безліч різноманітних колекцій, але особливу увагу варто приділити Arabian Pearls. У ній зібрані світильники з Надзвичайним виглядом, головна їх надзвичайність полягає в тому, що вони володіють величезними абажурами і для зовнішнього оформлення використовується поєднання всього двох кольорів, наприклад, білого і матового, чорного.


Немає жодного товару.

Каталог светильников Ilfari (Голландія)