Italux (Польща)

Italux (Польща)

Польська компанія Італюкс, що спеціалізується на виготовленні освітлювальної техніки, була заснована в 1991 році. На початку свого існування пріоритетним було не виготовлення світильників, а імпорт продукції інших компаній в європейські країни. З плином часу компанія розширилася і почала виробляти власні світильники, які на даний час набули популярності і поваги у всій Європі.

Продукція, що випускається Italux, славиться своїм неперевершеним і оригінальним дизайном. Постійне введення і використання сучасних технологій дозволяють завжди залишатися на вершині успіху. Їх світильники завдяки своєму зовнішньому оформленню відмінно впишуться в будь-який інтер'єр і додадуть йому нових, вишуканих рис. Три основних напрямки: арт, модерн і класика дозволять кожному знайти той світильник, який він бажає бачити в своєму будинку.

Варто звернути окрему увагу на колекцію 2016 року. У ній зібрані світильники з переважанням пастельних, ніжних тонів. Надзвичайність і вишуканість форм робить їх зовнішній вигляд ще більш унікальним і прекрасним. Текстильні абажури в поєднанні з кованим металом виглядають особливо шикарно.


Немає жодного товару.

Каталог светильников Italux (Польща)