Jago (Італія)

Jago (Італія)

Італійська компанія Jago, що займається виробництвом текстилю та освітлювальних приладів, з'явилася в 1990 році. Основним напрямком звичайно ж є випуск світильників різноманітних призначень, форм і стилістичних оформлень. Торшери, бра, настільні лампи і люстри - ось основна освітлювальна техніка, виготовлена під логотипом Jago. Італійські вироби вже набули великої популярності не тільки в своїй країні, але і за її межами.

Висока якість сировини і постійний контроль під час виробництва сприяють створенню товарів, які максимально надійні і довговічні. Величезна частина всієї роботи-ручна, тому кожен світильник має абсолютно унікальний зовнішній вигляд і наділений особливою теплотою людських рук. Такі освітлювальні прилади у вашому будинку допоможуть створити особливий затишок і сприятливу обстановку.

Унікальним є той факт, що ви можете замовити товар, який виготовлять за вашими ескізами. Це дозволяє отримати саме такий світильник, який ви бажаєте бачити в своїй спальні або вітальні. Він обов'язково вразить приходять в будинок людей своєю унікальністю і незвичністю, що також позитивно вплине на їх настрій і ставлення до вас.


Немає жодного товару.

Каталог светильников Jago (Італія)