James R. Moder (США)

James R. Moder (США)

Світлотехнічне підприємство Джеймс р. Модер, що спеціалізується на виготовленні освітлювальної техніки, було засноване в 1980 році. Зараз завдяки величезній роботі, вкладеній в розвиток компанії, вона стала найбільшим постачальником кришталевих люстр у багатьох європейських країнах. Постійні нововведення і революційний рішення, зібрані з усього світу, роблять продукцію James R. Moder - однією з кращих у своєму роді.

Надаючи досить велику частку уваги кришталевим виробам, у компанії вийшло досягти досить великого успіху в даній сфері. Розробка оригінальних дизайнів в поєднанні з якістю сировини і високотехнологічним виробництво сприяє постійній появі нових, якісних світильників. За такий успіх підприємство вдячне європейським традиціям, з яких вони і взяли свій початок.

Говорячи про наявний асортимент, варто відзначити величезну кількість вишуканих люстр, виготовлених з вищезгаданого кришталю. Їх зовнішній вигляд говорить про всю філософію, яку James R. Moder знаходила багато років свого існування. Відповідність всім стандартам якості і дотримання сучасних трендів дозволяють завжди залишатися на вершині успіху.


Немає жодного товару.

Каталог светильников James R. Moder (США)