Jupiter (Польща)

Jupiter (Польща)

Польська світлотехнічна компанія Юпітер з перших днів свого існування вибрала кілька основних напрямків своєї роботи. Основна маса продукції випускається для побутового, офісного та готельно-ресторанного освітлення. Також підприємство займається створенням окремих колекцій для великих замовників. Всі світильники в такій колекції гармонійно поєднуються один з одним і з навколишнім інтер'єром. 

Лаконічність і стриманість в дизайні освітлювальних приладів є візитною карткою Jupiter. Такий підхід до зовнішнього оформлення дозволяє постійно створювати нову, оригінальну продукцію, яка має свої унікальні риси. Висока якість і вражаючий вигляд світильників сприяють швидкому розвитку компанії і утриманню перших місць на ринку освітлювальних приладів.

На даний момент асортимент компанії досить широкий і різноманітний, в ньому можна відшукати близько 500 унікальних стилістичних рішень. Компактні бра, вишукані люстри та інші світильники - все це і не тільки можна придбати у польського Постачальника. Їх продукція відмінно впишеться в інтер'єр будь-якого стилю і додасть йому нових незвичайних фарб, які до цього були відсутні.


Немає жодного товару.