Kemar (Польща)

Kemar (Польща)

Польська компанія Кемар, що спеціалізується на виготовленні і продажу різноманітної освітлювальної техніки, популярна, як і на своїй батьківщині, так і в усьому світі. Таке широке поширення можна пояснити тим, що всі світильники мають оригінальне, сучасне оформлення і високу якість. Доступна ціна також приваблює зацікавлених покупців.

Kemar - це фабрика, яка за багато років свого існування навчилася робити освітлювальну техніку найвищої якості. Широке використання такого матеріалу, як латунь, забезпечує стійкість світильника до вологи і відсутності корозій. Сучасне обладнання, досвідчений і відповідальний персонал і якісна сировина забезпечують успіх компанії і її постійне зростання і розвиток на ринку освітлювальної техніки.

У наданих колекціях можна знайти світильники найрізноманітніших стилістичних оформлень і типів. Кришталеві люстри, настільні лампи, що володіють високою функціональністю, компактні бра і шикарні торшери - за допомогою даних освітлювальних приладів можна створити якісне освітлення в будь-якій кімнаті. Також дуже радує їх помірна ціна і легкість придбання.


Немає жодного товару.